FELUJOVINKY

Keď sa zrazí materská intuícia s lekárskym egom

Keď sa zrazí materská intuícia s lekárskym egom
Naša LUJZA oslávila svoj rok a pol s rotavírusom. Sú to už tri mesiace  čo sme boli v nemocnici a je to myslím akurátny čas na to aby som mohla...

—————

Mikulášske čítanie rozprávok

Mikulášske čítanie rozprávok
Konečne nasnežilo a ja som si spomenula na jeden čarovný zážitok z konca roku, ktorý sme zažili počas Mikulášskeho stretnutia kde sa mali čítať...

—————

LUJZA mala 17 mesiacov

LUJZA mala 17 mesiacov
V nedeľu 12. januára 2014 som mala 17 mesiacov. Som riadna šikulka. Behám a 100/6 ani autíčko na diaľkové ovládanie ma nepredbehne. Znížíla som počet...

—————

FEDOR zabezpečil, že Ježiško príde aj budúci rok

FEDOR zabezpečil, že Ježiško príde aj budúci rok
Na Štefana prebehla rýchla záchranná akcia. FEDOROVI prišla informácia z OSN, že Ježiškovi došli peniaze a tak rýchlo treba doručiť do miestneho...

—————

Veselé Vianoce prajeme

Veselé Vianoce prajeme
Drahí priatelia prajeme Vám veselé Vianoce a šťastný celý rok 2014. Nech sa Vám splnia všetky tajné sny a priania :).   Dostala som od FEDORA...

—————

LUJZA mala 16 mesiacov

LUJZA mala 16 mesiacov
Vo štvrtok 12. 12. 2013 malo naše dievčatko 16 mesiacov. Ocko to riadne oslávil na vianočnom večierku.  Vážim 10,5 kila a meriam 78 centimetrov....

—————

Išli sme prvý krát v tejto sezóne lyžovať

Išli sme prvý krát v tejto sezóne lyžovať
8. decembra 2013 sme sa vybrali prvý krát tento rok lyžovať. Príprava bola taká únavná, že celá lyžovačka sa skončila takto :). Ani sme z auta...

—————



Vitajte na našom webe

Ahojte všetci! Tento web nám vytvorila naša maminka aby sme mali všetko pokope. Poznámky, ktoré si písala kade tade a fotky, ktoré sú tiež všelikde. Uvidíte nás tu rásť a prečítate si kto čo kedy vyparatlil alebo vymudroval. No a tiež si asi prečítate mudrovanie maminky a tiež jej odporúčania, ktoré sme jej umožnili na nás odskúšať.

Prišli sme k našim rodičom, aby sme ich sprevádzali životom :)

(či oni nás?).

Maminka sa z toho tak veľmi teší, že to chce dať vedieť všetkým kamoškám a kamošom a celej rodine aby sme veselili aj všetkých ostatných :).  

Vitajte teda a potešte

sa s nami 

FEDOR a LUJZA

 


Kontakt

FEDORaLUJZA


LUJZIN slovník

mama                hoe - hore     

havo                  doe- dole

autn - auto        delo - dole

katta- katka       ja - JA

bova - voda    

átn - ocko

tatn - tato

bá - bác

bejby